Centrum LSCDN

https://lscdn.pl/pl/informacje/lublin/12644,I-Kongres-Nauczycieli-Wojewodztwa-Lubelskiego.html
2022-12-03, 10:42
Data publikacji: 30.08.2021
Autor: Marcin Stelmaszczuk

I Kongres Nauczycieli Województwa Lubelskiego

Mamy zaszczyt zaprosić Dyrektorów i Nauczycieli wszystkich typów szkół i etapów edukacyjnych na I Kongres Nauczycieli Województwa Lubelskiego „Współczesna szkoła – szkoła wsparcia i rozwoju”, który odbędzie się 31 sierpnia 2021 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2.

Po długim okresie pracy zdalnej zapraszamy Państwa do podjęcia refleksji nad kondycją współczesnej szkoły i nad wyzwaniami, jakie stawia przed nami rzeczywistość. W kongresie wezmą udział czołowi reprezentanci władz oświatowych oraz przedstawiciele środowisk szkolnych i akademickich, aby w trosce o potrzeby rozwojowe i edukacyjne ucznia wspólnie zastanowić się nad możliwościami podnoszenia jakości edukacji.

Patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty.

Wykłady plenarne oraz prelekcje w ramach sesji tematycznych będą transmitowane on-line. Linki do sesji głównej i sesji tematycznych zostaną zamieszczone w programie.

 

UWAGA: osoby, które mogą fizycznie wziąć udział w Kongresie, zostały poinformowane mailowo (wg kolejności zgłoszeń). Pozostałych zarejestrowanych zapraszamy do śledzenia wydarzenia on-line. Linki do transmisji pojawią się na tej stronie przy poszczególnych punktach programu.

 

Więcej informacji na temat tego wydarzenia, formularz do rejestracji oraz program znajdziecie Państwo pod linkiem:  http://www.kongres.lscdn.pl

Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne.

Zapraszamy

Opcje strony