Centrum LSCDN

Relacje

Aktualnie znajdujesz się na:

Elementy rugby w treściach kształcenia wychowania fizycznego w szkole podstawowej

26 maja 2022 roku, w ramach II Ogólnopolskiego Forum Doskonalenia Kadr Oświaty, odbyło się inspiratorium „Elementy rugby w treściach kształcenia wychowania fizycznego w szkole podstawowej”. Autorem tego przedsięwzięcia był Pan Maciej Powała-Niedźwiecki, trener klasy mistrzowskiej, były trener kadry narodowej w rugby, autor wielu książek o tematyce sportowej, a obecnie nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca w Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K. K. Baczyńskiego w Lublinie.

W inspiratorium adresowanym do nauczycieli wychowania fizycznego zaprezentowany został materiał filmowy pokazujący wykorzystanie technik rugby Tag na lekcji wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Żyrzynie. Prezentowany materiał wzbudził żywe zainteresowanie nauczycieli, którzy z powodu pory jego emisji - ze względu na prowadzone przez siebie zajęcia - nie mogli uczestniczyć w inspiratorium.

Wychodząc naprzeciw prośbom zamieszczamy dla wszystkich zainteresowanych link do prezentowanego materiału filmowego: https://www.youtube.com/watch?v=kTEZYxz7J1c

 

 

 

Opcje strony

do góry