Centrum LSCDN

Logotypy

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 26.09.2019
Autor: Jerzy Łukaszewicz

Logo LSCDN

  • Pierwszy plik przedstawia wartości RGB i CMYK kolorów wykorzystywanych w opracowaniach graficznych. Kolory te uważane są za "barwy firmowe" LSCDN-u.

  • Drugi plik zawiera logo w formacie JPG. Po umieszczeniu tego pliku w publikacji, po wydrukowaniu będzie on miał wielkość ok. 5 x 4,5 cm. Zmiana jego wielkości (poprzez skalowanie w dokumencie) powodować będzie pogorszenie jakości na wydruku.

  • Trzeci plik jest w formacie WMF. Jest to optymalny format do wykorzystania w publikacji np. w Wordzie. Skalowanie tego obiektu nie spowoduje żadnych zmian w jego jakości. Mozna dowolnie zmieniać wielkość obrazka.

  • Czwarty plik jest w formacie CDR (Corel Draw w wersji 12). Jest to najpraktyczniejszy plik do wykorzystania w wydrukach wielkoformatowych (plakaty) przez zakłady poligraficzne.

  • Piąty plik wykorzystujemy w przypadku gdy dyrektor LSCDN obejmuje patronatem jakąś imprezę oświatową. Jest on w formacie GIF z przezroczystym tłem.

Loga te, po pobraniu, można wykorzystywać w publikacjach i dokumentach jedynie w przypadkach, gdy ich treści dotyczą zadań realizowanych przez LSCDN lub inne firmy, we współpracy z LSCDN-em.

Opcje strony

do góry