Centrum LSCDN

Olimpiada zawodowa

Data publikacji: 19.01.2024
Autor: Bożena Jarmuł

Szkoły zgłoszone do Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”, 2024

Komitet organizacyjny Olimpiady informuje, iż w bieżącym roku do udziału w Olimpiadzie zgłosiło się 164 zespoły z 58 szkół zawodowych zlokalizowanych w 42 miejscowościach.

Zgłoszenia szkolnych laureatów Olimpiady dokonuje dyrektor szkoły lub szkolny koordynator Olimpiady korzystając z linku do formularza przesłanego na oficjalny e-mail szkoły. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lutego 2024 r.

1. Regionalny Ośrodek nr 1 -  Lublin – Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, ul. Długa 6, 20-346 Lublin

  1. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Białej Podlaskiej
  2. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
  3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
  4. Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Gen. Władysława Andersa w Chełmie
  5. Zespół Szkół nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie
  6. Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
  7. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  w Jabłoniu
  8. Zespół Szkół w Janowie Lubelskim
  9. Zespół Szkół nr 3 w Jaśle im. Stanisława Pawłowskiego w Jaśle
  10. Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
  11. Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku
  12. Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie
  13. Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K. Baczyńskiego w Lublinie
  14. Technikum "Lider" w Lublinie
  15. Technikum Budowlano-Geodezyjne w Państwowych Szkołach Budownictwa i Geodezji w Lublinie
  16. Technikum Chemiczne w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie
  17. Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie
  18. Technikum Specjalne Nr 2 Dla Uczniów Niesłyszących, Słabo Słyszących, Niewidomych, Słabo Widzących, z niepełnosprawnością Ruchową, w tym z Afazją, Z Autyzmem, w tym z Zespołem Aspergera oraz z Niepełnoprawnościami Sprzężonymi w Lublinie
  19. Technikum Usługowo-Gospodarcze w Zespole Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie
  20. Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie
  21. Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
  22. Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie
  23. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie
  24. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie
  25. Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
  26. Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
  27. Technikum nr 1 w Łukowie
  28. Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie
  29. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Niemcach
  30. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim
  31. Zespół Szkół w Poniatowej
  32. Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych Im. M. Skłodowskiej-Curie w Puławach
  33. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
  34. Zespół Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli
  35. Zespół Szkół Techniczno-Motoryzacyjnych w Tomaszowie Lubelskim
  36. Zespół Szkół im Piotra Wysockiego w Warszawie
  37. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu

2. Regionalny Ośrodek nr 2 - Pułtusk – Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku, Aleja Tysiąclecia 12, 06-100 Pułtusk

  1. Zespół Szkół nr 2 Im. Władysława Jagiełły w Mrągowie
  2. Zespół Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie
  3. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku
  4. Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie

3. Regionalny Ośrodek nr 3 - Tychy – Zespół Szkół nr 7 w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Browarowa 1a

  1. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
  2. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzyn – Koźle
  3. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" w Nowej Soli
  4. Zespół Szkół Techniczno - Ekonomicznych w Skawinie
  5. Zespół Szkół nr 7 w Tychach
  6. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach
  7. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem
  8. Zespół Szkól Ekonomiczno- Gastronomicznych w Żywcu
  9. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu

4. Regionalny Ośrodek nr 4 - Chojnice – Szkoła Techniczna Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chojnicach, 89-620 Chojnice ul. Kościerska 10

  1. Szkoła Techniczna im. Dywizjonu 303 BZDZ w Chojnicach
  2. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
  3. Zespół Szkół Ekonomicznych i. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie

5. Żychlin - Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie, 62-571 Żychlin, 62-571 Stare Miasto, ul. Parkowa 2

  1. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu
  2. Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie
  3. Zespół Szkół Edukacji Technicznej w Łodzi
  4. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich  w Swarzędzu
  5. Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. F. Chopina  w Żychlinie

 

Opcje strony

do góry