Konkurs „Wiedzy o samorządzie terytorialnym”
Instytut Rozwoju Samorządu Terytorialnego Województwa Lubelskiego, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie zapraszają uczniów klas VII–VIII szkół podstawowych z województwa lubelskiego do udziału w konkursie „Wiedzy o samorządzie terytorialnym”.
Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań młodzieży funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, kształtowanie postaw obywatelskich oraz poszerzanie wiedzy o strukturach i zadaniach samorządu lokalnego.
Więcej informacji załączniku
