Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Data publikacji: 21.11.2022
Autor: Dariusz Kiszczak

Konkurs "Zawodowiec Roku 2022"

Ministerstwo Edukacji i Nauki, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i KGHM Polska Miedź S.A zapraszają nauczycieli kształcenia zawodowego, zatrudnionych w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe (tj. branżowe szkoły I stopnia, technika, branżowe szkoły II stopnia, szkoły policealne) lub w centrach kształcenia zawodowego do udziału w konkursie "Zawodowiec Roku 2022".


Zawodowcem Roku 2022 może zostać każdy nauczyciel, który cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy, wspiera zainteresowania zawodowe uczniów, cieszy się autorytetem w środowisku szkolnym i lokalnym oraz posiada szczególne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze w obszarze kształcenia zawodowego.

     

Kandydaci powinni wyróżniać się na tle innych pedagogów, działać na rzecz promocji kształcenia zawodowego, wprowadzać autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne w obszarze kształcenia zawodowego, współpracować z otoczeniem społeczno-gospodarczym (w szczególności z pracodawcami) i dbać o swój rozwój zawodowy.

Rejestracja kandydatów trwa do 31 grudnia 2022 r.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy i wyróżnienia przyznawane w każdej dziedzinie konkursowej.

W razie pytań kontakt:
Agata Kłopotowska (aklopotowska@frse.org.pluwaga, tel. 505 330 181)
Dagmara Wieczorkowska (dwieczorkowska@frse.org.pluwaga, tel. 505 432 672).

Info: KO w Lublinie   FRSE

Opcje strony

do góry