Centrum LSCDN

https://lscdn.pl/pl/konkursy/konkursy-pozostale/13287,III-konkurs-plastyczny-quotLubelskie-Pieknieje-Jak-Fundusze-Europejskie-zmieniaj.html
2022-06-26, 16:47
Data publikacji: 11.05.2022
Autor: LSCDN

III konkurs plastyczny "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę"

Regionalny Program Operacyjny Funduszy Europejskich Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w trzeciej edycji konkursu plastycznego "Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę".

Termin nadsyłania prac konkursowych do 30 czerwca br.

 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z woj. lubelskiego w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-IV,
  • klasy V-VIII.

Wystarczy, że namalujesz, narysujesz czy wykleisz w formacie A4 lub A3 i pokażesz organizatorom Konkursu, jak Twoimi oczami zmieniła się Twoja okolica dzięki środkom z Unii Europejskiej, a potem wyślesz swoją pracę konkursową. Technika jest dowolna, wszystko zależy od Twojej kreatywności.

W każdej z kategorii Jury konkursowe wyłoni 3 laureatów, których prace charakteryzować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu.

Nagrodzimy tych, których prace będą najbardziej oryginalne i pomysłowe. Autorzy muszą też pamiętać, by ich dzieła były zgodne z tematyką konkursu. Jestem jednak przekonany, że z tym młodzi artyści nie będą mieli problemów. Niemal w każdej, najmniejszej nawet miejscowości łatwo znaleźć dowody na zaangażowanie unijnych pieniędzy w poprawę jakości naszego życia – informuje, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Dodatkowo Jury przyzna także po 5 wyróżnień w obu kategoriach, tj. w sumie 10 równorzędnych nagród rzeczowych, w formie upominków reklamowych, związanych z Funduszami Europejskimi.

Wystarczy, że namalujesz, narysujesz, czy wykleisz w formacie A4 lub A3 i pokażesz nam jak Twoimi oczami zmieniła się Twoja okolica dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej – zachęca, Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego Anna Brzyska.

Zgłoszenie udziału w Konkursie polega na przekazaniu pracy konkursowej, karty zgłoszenia oraz wymaganych zgód pod adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (UMWL), Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym, ul Stefczyka 3b, 20-151 Lublin, z dopiskiem: "Konkurs Lubelskie Pięknieje". 

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Więcej info: 

Opcje strony