Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Konkurs "Stop pożarom lasów”

Lubelski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wraz z komendantami miejskimi i powiatowymi PSP województwa lubelskiego, a także Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego do udziału w konkursie "Stop pożarom lasów”!

   

Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi na problematykę zapobiegania pożarom lasów oraz podniesienie świadomości mieszkańców na temat wartości przyrodniczej obszarów leśnych.

Zadanie konkursowe w I kategorii polega na przygotowaniu plakatu promującego akcję „Stop pożarom lasów”. Natomiast w kategorii II należy przygotować film edukacyjno-promocyjny związany z tematem konkursu. Autorzy najciekawszych plakatów i filmów otrzymają cenne nagrody finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Termin nadsyłania prac konkursowych - 8 października 2021 r.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronie Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie (https://straz.lublin.pl/) oraz stronach Komend Miejskich/Powiatowych PSP województwa lubelskiego.

Info: KO w Lublinie

Opcje strony

do góry