Centrum LSCDN

Konkursy pozostałe

Konkurs "EDUinspirator 2020"

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zapraszają do udziału w konkursie "EDUinspirator 2020". Celem przedsięwzięcia jest promowanie działań edukacyjnych wpływających na zmiany w środowisku lokalnym, a jego hasło przewodnie to: „Działam – Upowszechniam – Inspiruję”. Zgłoszenia do 15 września br.

Kto może być EDUinspiratorem?

Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy osoby, które w latach 2007-2019 brały udział w projektach realizowanych ze środków programów zarządzanych Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencję Programu Erasmus+. Hasło przewodnie tegorocznej edycji konkursu to: „Działam – Upowszechniam – Inspiruję”.

Tytuł EDUinspiratora mogą otrzymać nauczyciele, uczniowie, studenci trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych i kadry zarządzającej. Organizatorom zależy na wyłonieniu i promowaniu osób, które aktywnie angażują się w realizację różnorodnych projektów edukacyjnych, a ich działania mają wpływ na środowisko lokalne.

Każdy uczestnik samodzielnie wybiera kategorię, dopasowując ją do charakteru swojej działalności. W tym roku zgłoszenia konkursowe będą rozpatrywane w 5 kategoriach:

  • Edukacja szkolna;
  • Szkolnictwo wyższe;
  • Edukacja zawodowa;
  • Edukacja dorosłych;
  • Edukacja pozaformalna młodzieży.

Przy ocenianiu zgłoszeń organizatorzy wezmą pod uwagę m.in.: znaczenie projektu, działania komunikacyjne, upowszechniające rezultaty, wpływ i oddziaływanie, innowacyjność oraz możliwość przenoszenia rezultatów oraz atrakcyjność działań.

Więcej info: MEN

Opcje strony

do góry