Centrum LSCDN

Lublin

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 11.03.2021
Autor: Dariusz Kiszczak

Akcja Żonkile 2021. Materiały edukacyjne dla szkół i bibliotek

Muzeum Historii Żydow Polskich "Polin" po raz dziewiąty zapraszamy do udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, której celem jest upamiętnienie zbrojnego powstania w getcie warszawskim - od 19 kwietnia do 16 maja 1943.

19 kwietnia weź udział wraz z uczniami i uczennicami w wyjątkowych premierach filmowych i literackich. Dla każdej grupy wiekowej pracownicy Muzeum Polin przygotowali specjalną ofertę zawierającą pakiet nowych, atrakcyjnych materiałów edukacyjnych. Po raz pierwszy są w niej materiały opracowane dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Zajęcia z ich wykorzystaniem można prowadzić zarówno w formie zdalnej, jak i podczas lekcji w szkole! 

Do udziału w akcji Żonkile można zgłaszać się do 15 kwietnia.
Zgłoszenia dla szkół 
Zgłoszenia dla biblioteki/ instytucji kultury

Sprawdź, które z  propozycji Muzeum Polinmożesz zastosować w pracy ze swoimi uczniami i uczennicami, i zgłoś swoją szkołę, bibliotekę, instytucję kultury do udziału w akcji Żonkile.

Dla wszystkich osób zgłoszonych do akcji Muzeum zorganizuje przedpremierowy pokaz materiałów wraz z omówieniem kart pracy towarzyszących filmom oraz opowiadaniom. O terminach szkoleń  informacja drogą mailową. 

Kontakt: 
zonkile@polin.pl
tel. 507953578 

Więcej info: Polin

Opcje strony

do góry