Centrum LSCDN

Konferencje

Konferencje organizowane lub współorganizowane przez LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 06.05.2024
Autor: Joanna Grochola

Rozwijanie kompetencji 4K w nauczaniu przedmiotowym i zintegrowanym z pomocą klocków LEGO

Dzisiejsza edukacyjna rzeczywistość stawia przed nami, nauczycielkami i nauczycielami wyzwania, na które niełatwo odpowiedzieć. Nasza praca to ciągłe doskonalenie i poszukiwanie sposobów, by towarzyszyć uczniom w ich rozwoju, a rodzicom w efektywnym wspieraniu działań na rzecz ich dzieci. Rozumiejąc podejmowany przez Was trud i wierząc w możliwości naszego oddziaływania, zapraszamy serdecznie na konferencję Rozwijanie kompetencji 4K w nauczaniu przedmiotowym i zintegrowanym z pomocą klocków LEGO (nr z oferty 8207)

Konferencję inaugurującą działania na rzecz rozwijania kompetencji przyszłości w oparciu o założenia konstrukcjonizmu i konstruktywizmu. Do tego zadania wybraliśmy narzędziownik Lego, który chcemy współtworzyć z Wami. Zapraszamy na spotkanie z ekspertkami, podczas którego przedstawimy założenia naszej koncepcji oraz zaprezentujemy jej wybrane przykłady. Konferencji towarzyszyć będą stoiska z klockami lego prowadzone przez studentki PANS w Chełmie oraz pokaz zajęć z dziećmi.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa stacjonarnie lub zdalnie.

Link do rekrutacji:
https://www.lscdn.pl/pl/trainings/727k9004,Rozwijanie-kompetencji-4K-w-nauczaniu-przedmiotowym-i-zintegrowanym-z-pomoca-klo.html

Konferencja odbędzie się w dniu 22 maja 2024r g. 13.30-15.45

w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti.

Więcej informacji:
Joanna Grochola LSCDN O/ Chełm
tel. 825642042 lub 691204900

Opcje strony

do góry