Centrum LSCDN

Konferencje

Konferencje organizowane lub współorganizowane przez LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Data publikacji: 05.11.2021
Autor: Zofia Siudym

Konferencja "Egzamin maturalny z języka polskiego na poziomie rozszerzonym w formule 2023"

Zapraszam nauczycieli języka polskiego na 2. część konferencji poświęconej egzaminowi maturalnemu z języka polskiego w formule 2023 (w ofercie LSCDN nr szkolenia 467).

Prowadząca: dr Wioletta Kozak, Kierownik Wydział Egzaminów z Przedmiotów Kształcenia Ogólnego CKE; współautorka Informatorów o egzaminie maturalnym z języka polskiego jako przedmiotu obowiązkowego  od roku szkolnego 2022/2023 (część ustna; część pisemna na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

Termin: 19 listopada 2021 r. godz. 15.00 - 19.00.

Rejestracji na szkolenie dotyczące egzaminu na poziomie rozszerzonym — niezależnie od preferowanej formy uczestnictwa — dokonują Państwo przez system LSCDN. Podczas zgłaszania udziału proszę wybrać tylko jedną z form — stacjonarną (Grupa A) lub zdalną (Grupa B)

Link do rejestracji: https://lscdn.pl/pl/kursy/613k7479,Egzamin-maturalny-z-jezyka-polskiego-na-poziomie-rozszerzonym-w-formule-2023.html

Grupa A (stacjonarna). Limit miejsc: 50. O miejscu szkolenia poinformuję mailowo. Z uwagi na aktualne zasady bezpieczeństwa i ograniczenia związane z COVID-19 uczestnicy szkolenia stacjonarnego zostaną poproszeni o złożenie stosownego oświadczenia. W przypadku zaostrzenia przepisów liczba miejsc stacjonarnych może ulec zmianie.

Grupa B (zdalna). Bez limitu miejsc. Rekrutacja otwarta do 18 XI 2021 r. godz. 15.00. Link do transmisji zostanie przesłany na adresy mailowe podane w systemie LSCDN dzień przed wydarzeniem.

Serdecznie zapraszam,

Zofia Siudym
zsiudym@lscdn.pl

Opcje strony

do góry