Centrum LSCDN

Pracownicy LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Liczba rekordów w bazie

1

Wybierz Strony

Imię i nazwisko Rodzaj stanowiska Zakres obowiązków Miejscowość Telefon E-mail  
Joanna Kaczebura
Konsultant
Konsultant ds. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Zamość
792 118 062 jkaczebura@lscdn.pl Więcej
Marzena Karwowska
Konsultant
Konsultant ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Lublin
81 5329241 w.220 mkarwowska@lscdn.pl Więcej
Agnieszka Kałakucka
Konsultant
Konsultant ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Lublin
81 53 292 41 w. 222 akalakucka@lscdn.pl Więcej
dr Dariusz Kiszczak
Specjalista
Specjalista ds. informacji pedagogicznej, promocji LSCDN w środowisku edukacyjnym
Lublin
81 53 292 41 w. 204 dkiszczak@lscdn.pl Więcej
Elżbieta Komosa
Konsultant
Konsultant ds. przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Biała Podlaska
834115520 ekomosa@lscdn.pl Więcej
Barbara Kostrobała
Konsultant
Konsultant ds. wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Chełm
502576453 bkostrobala@lscdn.pl Więcej
Weronika Barbara Kołtun
Konsultant
Konsultant ds. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Zamość
605 743 911 wkoltun@lscdn.pl Więcej
Joanna Kraczkowska
Konsultant
Konsultant ds. wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Chełm
82 56 420 42 jkraczkowska@lscdn.pl Więcej
Barbara Kratiuk
Kierownik
Kierownik oddziału LSCDN
Biała Podlaska
509970368 bkratiuk@lscdn.pl Więcej

do góry