Centrum LSCDN

Pracownicy LSCDN

Aktualnie znajdujesz się na:

Ilość rekordów w bazie

57
Imię i nazwisko Rodzaj stanowiska Zakres obowiązków Miejscowość Telefon E-mail  
ks. dr Piotr Brodziak
Konsultant
- Konsultant ds. katechezy
Zamość
506 095 614 pbrodziak@lscdn.pl Więcej
Beata Chmura
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Zamość
535 525 303 bchmura@lscdn.pl Więcej
Jan Ciepałowicz
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Chełm
82 56 420 42
507 573 633
jciepalowicz@lscdn.pl Więcej
Dorota Cieślik
Konsultant
- Konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego dyrektorów szkół i placówek w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji wewnętrznej
Chełm
825 642 042 dcieslik@lscdn.pl Więcej
Alicja Ciszek-Roskal
Dyrekcja
- Konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego dyrektorów szkół i placówek w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji wewnętrznej
- Zastępca dyrektora LSCDN
Lublin
81 53 216 05 aroskal@lscdn.pl Więcej
Ewa Czerniecka
Konsultant
- Opiekun sieci Centrum Wymiany Wiedzy LSCDN 
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych,
Lublin
81 53 292 41 w. 220 eczerniecka@lscdn.pl Więcej
Barbara Czubek
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Zamość
604 782 659 bczubek@lscdn.pl Więcej
Małgorzata Czuj
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Zamość
506 357 451 mcplastyka@interia.pl Więcej
Marzanna Dybcio
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Zamość
505 062 221 mdybcio@lscdn.pl Więcej
Ryszard Gałązka
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych,
Biała Podlaska
83 34 342 60 w. 25 rgalazka@lscdn.pl Więcej
Artur Gontarz
Dyrekcja
- Kierownik oddziału LSCDN
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej
Zamość
608 020 017 agontarz@lscdn.pl Więcej
Joanna Grochola
Dyrekcja
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
- Kierownik oddziału LSCDN
Chełm
82 56 420 42
691 204 900
jgrochola@lscdn.pl Więcej
Jolanta Horbowiec
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Biała Podlaska
83 34 342 60 w. 22 jhorbowiec@lscdn.pl Więcej
dr Mirosława Jurak
Dyrekcja
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Lublin
81 53 292 41 w. 208 mjurak@lscdn.pl Więcej
Joanna Kaczebura
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Zamość
792 118 062 jokaczebura@wp.pl Więcej
Marzena Karwowska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Lublin
81 53 292 41 w. 220 mkarwowska@lscdn.pl Więcej
Agnieszka Kałakucka
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Lublin
81 292 41 w. 222 akalakucka@lscdn.pl Więcej
dr Dariusz Kiszczak
Urzędnicze
- Specjalista ds. informacji pedagogicznej, promocji LSCDN w środowisku edukacyjnym
Lublin
81 53 292 41 w. 204 dkiszczak@lscdn.pl Więcej
Ryszard Kociński
Urzędnicze
- Główny specjalista ds. BHP, ppoż i zamówień publicznych.
Lublin
81 53 292 41 w. 230 Więcej
Barbara Kostrobała
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Chełm
82 56 420 42 bkostrobala@lscdn.pl Więcej
Teresa Kozioł
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Chełm
82 56 420 42 tkoziol@lscdn.pl Więcej
Weronika Barbara Kołtun
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Zamość
605 743 911 weronikabkoltun@o2.pl Więcej
Joanna Kraczkowska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Chełm
82 56 420 42 jkraczkowska@lscdn.pl Więcej
Barbara Kratiuk
Dyrekcja
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
- Kierownik oddziału LSCDN
Biała Podlaska
83 34 222 30
509 970 368
bkratiuk@lscdn.pl Więcej
Grażyna Laszuk
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Biała Podlaska
83 342 50 90
83 343 42 60 w 26
glaszuk@lscdn.pl Więcej
Bogdan Leszczuk
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Zamość
84 638 43 96 bleszczuk@lscdn.pl Więcej
Bożena Lewtak
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Biała Podlaska
503 080 960 blewtak@lscdn.pl Więcej
Iwona Lipiec
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie doradztwa zawodowego
Lublin
ilipiec@lscdn.pl Więcej
Ewa Lipska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Chełm
82 56 420 42 elipska@lscdn.pl Więcej
Andrzej Lipski
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej
Chełm
82 56 420 42 alipski@lscdn.pl Więcej
Ewa Makowska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Biała Podlaska
83 34 342 60 w. 25 emakowska@lscdn.pl Więcej
Jerzy Masłowski
Urzędnicze
- Specjalista ds. informacji pedagogicznej, promocji LSCDN w środowisku edukacyjnym
Chełm
82 56 420 42
693 718 787
jmaslowski@lscdn.pl Więcej
Anna Michalczuk
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Biała Podlaska
83 342 50 90
83 343 42 60 w. 26
amichalczuk@lscdn.pl Więcej
Grażyna Miller
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Zamość
gmiller@lscdn.pl Więcej
Bożena Panasiuk
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej
Biała Podlaska
83 342 50 90
83 343 42 60 w. 26
bpanasiuk@lscdn.pl Więcej
Beata Patkowska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Chełm
82 56 420 42 bpatkowska@lscdn.pl Więcej
Ryszard Perkowski
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie edukacji zawodowej
- Inspektor Ochrony Danych
Lublin
81 53 292 41 wew. 235 rperkowski@lscdn.pl Więcej
Dorota Pomian
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych,
Zamość
84 63 843 96 dpomian@lscdn.pl Więcej
Gabriela Porzyć
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Lublin
81 53 292 41 w. 222 gporzyc@lscdn.pl Więcej
Anna Radziwiłko
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Lublin
81 53 292 41 w. 220 aradziwilko@lscdn.pl Więcej
Elżbieta Reniszak
Konsultant
- Konsultant ds. spraw wspomagania szkół i placówek w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu
Biała Podlaska
83 342 50 90
83 343 42 60 w. 26
ereniszak@lscdn.pl Więcej
Anna Smołyńczak-Bagińska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języka ukraińskiego
Lublin
507 153 962 asmolynczak@lscdn.pl Więcej
Małgorzata Spierzak
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Zamość
mspierzak@lscdn.pl Więcej
dr Agnieszka Szajda
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół i placówek (w tym szkół i placówek specjalnych) w zakresie wychowania, opieki i pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz profilaktyki
Lublin
81 53 292 41 w. 204 aszajda@lscdn.pl Więcej
Piotr Szymański
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania fizycznego (specjalność: kultura fizyczna)
Lublin
81 53 292 41 w. 204 pszymanski@lscdn.pl Więcej
Małgorzata Tetiurka
Urzędnicze
- Specjalista ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej języków obcych i języków mniejszości narodowych
Lublin
81 53 292 41 w. 204 mtetiurka@lscdn.pl Więcej
Marek Toś
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół  w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania fizycznego (specjalność: kultura fizyczna)
Biała Podlaska
83 34 342 60 w. 25 mtos@lscdn.pl Więcej
Janusz Warszewski
Konsultant
- Konsultant ds. spraw wspomagania szkół i placówek w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu
Lublin
81 53 292 41 w. 235 jwarszewski@lscdn.pl Więcej
dr inż. Agata Waszek
Konsultant
- Konsultant ds. spraw wspomagania szkół i placówek w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu
Zamość
661 798 478 awaszek@lscdn.pl Więcej
Beata Wilkołaska
Konsultant
- Konsultant ds. informacji pedagogicznej, promocji LSCDN w środowisku edukacyjnym
Lublin
81 53 292 41 w.222 bwilkolaska@lscdn.pl Więcej
Maria Winiarska
Konsultant
- Konsultant ds. informacji pedagogicznej, promocji LSCDN w środowisku edukacyjnym
- Konsultant ds. wspomagania przedszkoli i szkół w zakresie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej
Zamość
501 504 460 mwiniarska@lscdn.pl Więcej
Alina Wojtyna
Konsultant
- Konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego dyrektorów szkół i placówek w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji wewnętrznej
Zamość
601 072 097 awojtyna@lscdn.pl Więcej
Beata Wysokińska
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Chełm
82 56 420 42 bwysokinska@lscdn.pl Więcej
Barbara Wysokińska
Konsultant
- Konsultant ds. katechezy
Biała Podlaska
83 34 342 60 w. 22 bwysokinskabp@lscdn.pl Więcej
Andrzej Zieliński
Dyrekcja
- Konsultant ds. organizowania i doskonalenia zawodowego dyrektorów szkół i placówek w zakresie zarządzania oświatą i ewaluacji wewnętrznej
- Dyrektor LSCDN
Lublin
81 53 216 05 azielinski@lscdn.pl Więcej
Beata Łukaszewska-Breś
Konsultant
- Konsultant ds. wspomagania szkół w zakresie realizacji podstawy programowej przedmiotów humanistycznych
Chełm
82 56 420 42 bbres@lscdn.pl Więcej
ks. Jan Łukaszuk
Konsultant
- Konsultant ds. katechezy prawosławnej
Chełm
82 56 420 42 jlukaszuk@lscdn.pl Więcej

do góry