Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Projekty realizowane

 • 18.09.2017
  Projekt edukacyjny Od grosika do złotówki dla nauczycieli klas II szkoły podstawowej w roku 2017/2018 - dodatkowa grupa

  Zapraszamy nauczycieli klas drugich do udziału w projekcie Od grosika do złotówki.
  Jest to partnerski projekt edukacyjny Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Fundacji Warszawski Instytut Bankowości i Union Investment TFI, realizowany we współpracy z LSCDN.
  Projekt został objęty patronatem honorowym przez Ministerstwo Finansów.
  Dla lubelszczyzny dodatkowe miejsca.

 • 03.11.2016
  Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju

  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie jest Partnerem kolejnej edycji projektu Edukacja globalna. Liderzy edukacji na rzecz rozwoju realizowanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie a współfinansowanego w ramach polskiej współpracy rozwojowej MSZ RP 2016.
  W projekcie w roku szkolnym 2016/2017 bierze udział 10 szkół z województwa lubelskiego, które w latach 2012 - 2015 uczestniczyły w projektach ORE i realizowały tematykę edukacji globalnej, wpisaną do podstawy programowej kształcenia ogólnego.

 • 11.10.2016
  Szkoły/klasy zakwalifikowane do udziału w projekcie Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki w roku szkolnym 2016/2017


  Przedstawiam listę szkół i klas z województwa lubelskiego, zakwalifikowanych do kolejnej edycji projektu Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki w roku szkolnym 2016/2017.

 • 01.04.2016
  Projekt edukacyjny Bezpieczne wedrówki. Od grosika do złotówki


  Program adresowany jest do uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej, ich rodziców i nauczycieli. Realizowany jest w trakcie obowiązkowych zajęć edukacyjnych.
  Podejmowane w ramach programu Bezpieczne wędrówki. Od grosika do złotówki działania umożliwiają rozbudzenie ciekawości poznawczej uczniów oraz nabycie praktycznych umiejętności w atrakcyjnej, opartej na zabawie atmosferze.

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się