Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Inne konkursy

Strona znajduje się w archiwum.

03.01.2017
Kamila Nowak

Konkurs Żyj smacznie i zdrowo

Szanowni Państwo,
Wraz ze startem programu edukacyjnego Żyj smacznie i zdrowo rozpoczął się również konkurs, w którym do wygrania jest wiele cennych nagród. Na 5 zwycięskich szkół czekają kąciki wypoczynkowe dla uczniów o wartości 15 000 zł, idealne do spędzania czasu podczas przerw. Z kolei do 25 szkół trafią nowoczesne laptopy oraz zestawy autorskich koszulek dla całej klasy zaprojektowane przez znanego vlogera Sheo. Wystarczy, że nauczyciele i uczniowie wykażą się kreatywnością!

Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.zyjsmacznieizdrowo.pl  do 23 kwietnia 2017 roku.

Gorąco zachęcamy wszystkich nauczycieli gimnazjalnych do rozpoczęcia przygody z programem Żyj smacznie i zdrowo i powalczenia o atrakcyjne nagrody dla szkoły! Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.zyjsmacznieizdrowo.pl.  

Tegoroczna edycja programu otrzymała prestiżowe patronaty honorowe Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki, Rzecznika Praw Dziecka, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Uznanie tak cenionych instytucji utwierdza nas w przekonaniu, iż program przynosi rzeczywiste efekty i przyczynia się do wzrostu świadomości na temat właściwych zwyczajów żywieniowych wśród młodzieży.

Program edukacyjny Żyj smacznie i zdrowo skierowany do młodzieży gimnazjalnej ma charakter społeczny. Inicjatywa ma na celu kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie marnowaniu żywności, edukowanie w zakresie sztuki kulinarnej i zachęcenie do wspólnego spożywania posiłków. Program edukacyjny Żyj smacznie i zdrowo nie ma charakteru komercyjnego – w jego ramach nie promuje się, ani nie zachęca do nabywania produktów żywnościowych.

Kamila Nowak
k.nowak@synertime.pl
tel: (+48 22) 544-05-16
Zespół programu edukacyjnego WINIARY Żyj smacznie i zdrowo

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Zakładanie nowego profilu

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil