Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Inne konkursy

 • 08.02.2017
  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy O Poleskim Parku Narodowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych 2017

  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Chełmie, Poleski Park Narodowy i Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w 18 edycji Konkursu o Poleskim Parku Narodowym.

 • 08.02.2017
  XI Lubelski Międzyszkolny Konkurs Zawodowy 'Rok przed dyplomem'

  XI Lubelski Międzyszkolny Konkurs Zawodowy 'Rok przed dyplomem' jest promocją szkolnictwa zawodowego, integruje również środowisko zawodowe uczniów i nauczycieli różnych szkół technicznych oraz doradców metodycznych przedmiotów zawodowych. Konkurs dla uczniów klas III techników i nauczycieli przedmiotów zawodowych szkół ponadgimnazjalnych.

 • 05.02.2017
  VII edycja Konkursu Biologicznego Powtórka przed Maturą

  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie
  Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie
  III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
  Doradca metodyczny nauczycieli biologii miasta Lublin
  zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego do udziału w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym Powtórka przed Maturą.

 • 09.01.2017
  VIII Lubelski Turniej Chemiczny dla uczniów gimnazjów

  Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wydział Chemii UMCS zapraszają wszystkich zainteresowanych nauczycieli i uczniów gimnazjum z województwa lubelskiego do udziału w Turnieju Chemicznym.

 • 03.01.2017
  Konkurs Żyj smacznie i zdrowo

  Szanowni Państwo,
  Wraz ze startem programu edukacyjnego Żyj smacznie i zdrowo rozpoczął się również konkurs, w którym do wygrania jest wiele cennych nagród. Na 5 zwycięskich szkół czekają kąciki wypoczynkowe dla uczniów o wartości 15 000 zł, idealne do spędzania czasu podczas przerw. Z kolei do 25 szkół trafią nowoczesne laptopy oraz zestawy autorskich koszulek dla całej klasy zaprojektowane przez znanego vlogera Sheo. Wystarczy, że nauczyciele i uczniowie wykażą się kreatywnością!

 • 14.12.2016
  Mistrz Komputera – kolejna edycja

  Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie są organizatorami kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Mistrz Komputera.
  Konkurs objęty został honorowym patronatem Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
  Zapraszamy nauczycieli uczących zajęć komputerowych w szkołach podstawowych i ich uczniów z klas IV-VI do wzięcia udziału w konkursie.

 • 08.12.2016
  XIII Regionalny Konkurs Informatyczny 'Dzień Bezpiecznego Komputera'
  2

  Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie. Konkurs jest organizowany w ramach obchodów światowego Dnia Bezpiecznego Internetu Safer Internet Day, pod hasłem: 'Razem zmieniamy Internet na lepsze'.

 • 30.11.2016
  Lubelska Próba przed Maturą' z matematyki. Edycja 2016/17

  W załączniku są szkoły zgłoszone do LPPM

 • 04.11.2016
  IV edycja Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii
  Wygraj indeks i roczne stypendium w ogólnopolskim konkursie!

  15 września na stronie www.olimpiadasolidarnosci.pl ruszyła rejestracja do IV edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego – Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii (1970 – 1990). Dla laureatów I miejsca przewidziane są indeksy na Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytet Jagielloński, natomiast laureaci wszystkich trzech miejsc w nagrodę otrzymają roczne stypendium naukowe oraz bony, ważne przez 3 lata, na wybrane przez siebie publikacje IPN (książki, płyty DVD, gry planszowe).

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się