Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

06.02.2018
Dariusz Kiszczak

Biblia Audio - największe słuchowisko radiowe

Ponad trzy lata trwały prace nad przygotowaniem pierwszego nagrania całego Pisma Świętego (Biblia Audio superprodukcja) w języku polskim. Efekt to trwające 113 godzin profesjonalne słuchowisko z dźwiękami tła i własną muzyką, w przygotowaniu którego wzięło udział wielu znanych aktorów oraz setki amatorów-wolontariuszy.

Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest Krzysztof Czeczot, założyciel firmy OSORNO (www.osorno.pl), w której powstało kilkadziesiąt słuchowisk radiowych.
Maciek 'mediafun' Budzich – autor bloga o mediach, reklamie i marketingu (mediafun.pl) – odpowiedzialny jest za ten projekt w sieci.

W nagraniach uczestniczyło 500 aktorów. Cała Biblia Audio będzie zawsze dostępna nieodpłatnie na stronie bibliaaudio.pl po zakończeniu produkcji. Biblia Audio dostępna jest także w formie płyt CD i pendrivów w sklepie www.sklep.osorno.pl . Cały dochód ze sprzedaży wspiera produkcję kolejnych część BIBLII AUDIO.  
W jaki sposób można pobrać / słuchać BIBLIĘ AUDIO za darmo?
Na stronie POBIERZ sukcesywnie umieszczane są całe księgi gotowe do pobrania. Dostęp do nich zawsze będzie darmowy. Jedna księga – jeden plik. Podzielone pliki dostępne będą na płytach, pendrive’ach i w aplikacji mobilnej. Jeżeli nie udało się pobrać słuchowiska podzielonego na rozdziały napiszcie do nas na adres wspieramy@bibliaaudio.pl, a producenci odeślą link do BIBLIA AUDIO podzielonej na rozdziały.   

W nagraniach wykorzysttano Biblię Tysiąclecia, tłumaczenie z 1965 roku (wydanie V).

Więcej na stronach KUL JP2 i Biblii Audio

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil