Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

 • 19.06.2018
  'Bajkowe wakacje' w lubelskim Kinie 'Bajka'

  Kino 'Bajka' przy ul. Radziszewskiego 8 w Lublinie tradycyjne zaprasza dzieci na seanse filmowe podczas trwania wakacji. Bilety w cenie 12 i 14 zł. Filmy dla dzieci będą wyświetlane prawie codziennie, od godz. 10.30., do końca wakacji.

 • 15.06.2018
  Lato w Mieście w Miejskiej Bibliotece Publicznej Łopacińskiego w Lublinie

  Tworzenie gry „Jungle”, „Historia Polski w legendach i podaniach”, „Lato z intrygą w książce”, spotkania z grami planszowymi zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe, warsztaty kulturalne, zajęcia plastyczno-edukacyjne, to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie. Wakacyjne zajęcia dla dzieci są bezpłatne, ale na niektóre z nich obowiązują zapisy. Zapisy ruszają od 14 czerwca.

 • 12.06.2018
  Wystawa 'Miasta fantastyczne' - Warszawa i Lublin - Tytusa Brzozowskiego

  Wernisaż prac plastycznych Tytusa Brzozowskiego 14 czerwca br. Miejska Biblioteka Publiczna Hieronima Łopacińskiego przy ul. Peowiaków 12 I piętro. Wystawa czynna do 13 lipca br.

 • 12.06.2018
  Land Art Festiwal. Filmy dokumentalne o sztuce i naturze Lubelszczyzny

  'Lubelskie? Naturalnie' to cykl trzech mini dokumentów, będących podróżą po najpiękniejszych zakątkach województwa lubelskiego, historii Land Art Festiwalu oraz relacją z tego wydarzenia. Przewodnikiem widzów będzie Jarosław Koziara, pomysłodawca festiwalu. Prowadzący spotka się ze współtwórcami Festiwalu, zwykłymi ludźmi uczestniczącymi w wydarzeniu, a także z artystami, którzy pokażą swoje prace na stałe wpisujące się w krajobraz województwa lubelskiego i powstałe z inspiracji przyrodą tego regionu.

 • 08.06.2018
  Seminarium kontaktowe eTwinning 'Dziedzictwo kulturowe' 5-8 lipca w Krakowie

  Biuro eTwinning w Polsce organizuje w dniach 5-8 lipca 2018 w Krakowie Międzynarodowe seminarium kontaktowe 'Dziedzictwo kulturowe', które zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.

 • 24.05.2018
  Wystawa 'Czas na Niepodległą' w Muzeum Lubelskim

  Brawurowe bitwy, wizerunki wybitnych dowódców, wstrząsające oblicza wojny i jej tragiczne następstwa, ponad 200 dzieł sztuki, obrazów, rysunków i grafik, ale także przedmiotów rzemiosła artystycznego, medali, militariów i dokumentów z największych muzeów w Polsce prezentuje najnowsza wystawa na Zamku Lubelskim. Zamek Lubelski, 21 kwietnia - 8 lipca 2018. Oprowadzania kuratorskie po wystawie w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.00 i 12.00.

 • 21.05.2018
  Papiery do kariery

  Warsztaty „Papiery do kariery” adresowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczą, jak odnaleźć się na rynku pracy i edukacji, poznać swoje słabe i mocne strony oraz skutecznie zaprezentować swoje kwalifikacje.

Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil