Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

 • 23.02.2017
  Spotkanie 'Z Jabłonia w świat czyli opowieść
  o Auguście Zamoyskim'

  Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz Muzeum Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu zapraszają na spotkanie 'Z Jabłonia w świat czyli opowieść o Auguście Zamoyskim' 23 lutego 2017 r., godz. 17.00 AutorskaGaleriaHol oraz Czytelnia Naukowa Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego Lublin, ul. Narutowicza 4 .

 • 20.02.2017
  Konkursy im. Józefa Czechowicza
  w MDK 'Pod Akacją'

  22 i 23 lutego br. odbędą się eliminacje XXXV. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefa Czechowicza i wierszy poświęconych Lublinowi. 10 najlepszych recytatorów będzie reprezentować województwo lubelskie w eliminacjach XVII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza - 14 marca 2017 r. w Muzeum Literackim im. Józefa Czechowicza w Lublinie, ul. Złota 3. Natomiast zwycięzcy eliminacji ogólnopolskich 15 marca wezmą udział w Koncercie Laureatów, który odbędzie się w Muzeum Lubelskim ZAMEK.

 • 17.02.2017
  Koncert Bovskiej 'Kaktus extra' 8 marca
  Teatr Stary
  1

  Boska Bovska czyli Magda Grabowska - Wacławek jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Artystka niemalże renesansowa. Oprócz tworzenia własnych utworów, ma na koncie autorstwo muzyki na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych. Jej muzyka to głównie elektroniczny pop.

 • 15.02.2017
  Tydzień Żołnierzy Wyklętych w IPN Lublinie

  W dniach 27 lutego-3 marca Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie serdecznie zaprasza na szereg uroczystości i imprez z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 • 02.02.2017
  Seminaria „Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową” - dla nauczycieli szkół podstawowych I i II etapu edukacyjnego oraz nauczycieli gimnazjów

  Szanowni Państwo! Kuratorium Oświaty w Lublinie we współpracy z międzynarodowym stowarzyszeniem TIB (Twórcza Informatyka z Baltie) organizuje seminarium „Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową”. Seminarium jest przeznaczone dla nauczycieli szkół podstawowych I i II etapu edukacyjnego oraz nauczycieli gimnazjów.

 • 02.02.2017
  2017 Rokiem Josepha Conrada - Korzeniowskiego
  1

  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie zaprasza do obejrzenia ekspozycji poświęconej twórczości Josepha Conrada w gablocie w holu. Wystawa twórcy opowiadań i powieści 'Jądro ciemności', 'Lord Jim', 'Nostromo', 'Tajny agent', 'W oczach Zachodu' uwypukla tematykę marynistyczną i problematykę psychologiczno-moralną jego utworów.

 • 01.02.2017
  Projekt 'Zachowaj równowagę' - zapobieganie nadwadze i otyłości
  1

  Instytut Żywności i Żywienia dzięki wsparciu organizacji Swiss Contribution realizuje w Polsce globalną strategię Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczącą propagowania zdrowego stylu życia i zapobiegania otyłości.

 • 12.01.2017
  Wojewódzki konkurs plastyczny i literacki 'Numer alarmowy 112'

  Wojewoda lubelski zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i placówek oświatowych do udziału w konkursie 'Numer alarmowy 112'. Termin nadsyłania prac plastycznych i literackich do 31.01.2017.

 • 19.12.2016
  Konkurs VI Lubelskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poetyckiej

  VI edycja Lubelskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego 'Metamorfozy sentymentalne', który odbędzie się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2017 r. w ACK UMCS 'Chatka Żaka' w Lublinie.Udział w Konkursie ma prawo wziąć każdy wokalista (zespół). W trakcie Konkursu uczestnicy wykonają dwie piosenki w języku polskim.

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się