Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
RODO
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Informacje różne

 • 25.07.2018
  Centralny Plac Zabaw od 28 lipca w Lublinie

  Już 28 lipca br. startuje Centralny Plac Zabaw, wyjątkowe miejsce na mapie Lublina. Przez cały miesiąc – do 2 września – na Placu będziecie mogli odpocząć, spotkać się ze znajomymi i poznać ludzi, którzy pomogą Wam odkryć nowe pasje.

 • 23.07.2018
  'Rezerwat Dzikich Dzieci' w Lublinie

  Przygodowy plac zabaw dla dzieci powraca do Lublina! Idea Rezerwatu czerpie z definicji zabawy jako swobodnych działań dzieci. Dorośli zakładają Rezerwat, ale to dzieci go kształtują – zgodnie z zasadami Pajdokracji. O tym w co i na jakich zasadach bawią się dzieci w Rezerwacie, decydują one same. Rezerwatowy zespół zadba, aby dzieciakom niczego nie zabrakło, a grupa Playworkerów będzie czuwała nad tym, żeby w zabawie nikt nie przeszkadzał. Dzieci będą mogły swobodnie budować własną rzeczywistość,świetnie się przy tym bawiąc.

 • 09.07.2018
  Tajemnice Lubelskiego Zamku - wakacyjne warsztaty dla dzieci

  Muzeum Lubelskie zaprasza na zajęcia edukacyjne w trakcie których uczestnicy będą mogli odkryć tajemnice lubelskiego Zamku oraz mieszczącego się w nim Muzeum. Wspólnie poszukamy śladów najstarszych mieszkańców zamkowego wzgórze, poznamy wyroby tradycyjnego rzemiosła oraz historię najcenniejszych zabytków.

 • 09.07.2018
  'Lublin w świecie życzliwości' - projekt dla szkół

  Celem tegorocznej dziesiątej edycji jest tradycyjnie promocja życzliwości jako wartości społecznej, pokazanie, że w Lublinie jest bardzo wielu młodych ludzi, którzy chętnie angażują się w działania prospołeczne.

 • 02.07.2018
  'Gdyby nie Benni' - wystawa w Parku Zdrojowym w Nałęczowie

  Galeria plenerowa na skwerze przy ul. Chopina i 1 Maja w Nałęczowie. Od 24 kwietnia do końca listopada br. Polski lekarz laryngolog; powstaniec styczniowy, działacz społeczny i gospodarczy; krzewiciel kultury i sztuki; wieloletni ordynator oddziału chirurgicznego w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie; lekarz w Uzdrowisku w Nalęczowie, współzałożyciel i pierwszy redaktor czasopisma 'Medycyna'.

 • 19.06.2018
  'Bajkowe wakacje' w lubelskim Kinie 'Bajka'

  Kino 'Bajka' przy ul. Radziszewskiego 8 w Lublinie tradycyjne zaprasza dzieci na seanse filmowe podczas trwania wakacji. Bilety w cenie 12 i 14 zł. Filmy dla dzieci będą wyświetlane prawie codziennie, od godz. 10.30., do końca wakacji.

 • 15.06.2018
  Lato w Mieście w Miejskiej Bibliotece Publicznej Łopacińskiego w Lublinie

  Tworzenie gry „Jungle”, „Historia Polski w legendach i podaniach”, „Lato z intrygą w książce”, spotkania z grami planszowymi zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe, warsztaty kulturalne, zajęcia plastyczno-edukacyjne, to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie. Wakacyjne zajęcia dla dzieci są bezpłatne, ale na niektóre z nich obowiązują zapisy. Zapisy ruszają od 14 czerwca.

Możesz skorzystać też z opcji:

Logowanie

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil