Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 06.10.2017
Dariusz Kiszczak

Konferencja 'Mediacje rówieśnicze sposobem na przezwyciężanie agresji i przemocy'

Konferencja informacyjno-szkoleniowa 23 października 2017 roku o godzinie 10.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4. Konferencja dla przedstawicieli szkół (dyrektor, nauczyciel koordynator), które będą kontynuować lub przystąpią w bieżącym roku szkolnym do programu 'Mediacje rówieśnicze sposobem na przezwyciężanie agresji i przemocy'. Zgłoszenia do 20 października br.


Szkoły, które będą kontynuować realizację programu proszone są o zgłoszenia do pani Anety Słomińskiej – Biuro Obsługi Interesantów Sądu Okręgowego w Lublinie, tel. (81) 46-01-206.

Szkoły, które są zainteresowane udziałem w konferencji lub przystąpieniem do programu proszone są o zgłoszenia do pani Marzenny Grzeszczyk – starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Lublinie, tel. (81) 53-85-204.
W programie Konferencji przewidziane jest ogłoszenie wyników konkursów: literackiego 'Czy mogę zostać mediatorem rówieśniczym – moje prawo do mediacji?' oraz plastycznego 'Sprawiedliwość naprawcza w szkole – moje prawo do mediacji rówieśniczej'.
Udział w konferencji jest bezpłatny, organizator nie zwraca kosztów dojazdu i delegacji.

Info KO w Lublinie

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się