Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 18.05.2017
Dariusz Kiszczak

Warsztaty programu eTwinning

Pani Aneta Szadziewska, trener i ambasador eTwinning zaprasza nauczycieli do udziału w warsztatach eTwininig. Tematyka zajęć dostępna na stronach Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Szkolenia:'Dołącz do eTwinning' - przeznaczone dla nauczycieli niezarejestrowanych lub nieaktywnych w eTwinning, ich celem jest zachęcenie nauczycieli do aktywności w programie; za użytkownika nieaktywnego uznaje się nauczyciela zarejestrowanego na portalu eTwinning, który nie logował się na swój profil od ponad 12 miesięcy.

'Załóż projekt eTwinning' - przeznaczone dla nauczycieli zarejestrowanych w Programie, którzy nie zrealizowali żadnego projektu eTwinning. celem warsztatów jest nabycie umiejętności zakładania i realizacji krajowych oraz międzynarodowych projektów eTwinning.

      

'Narzędzia informatyczne z eTwinning' - przeznaczone dla wszystkich nauczycieli zarejestrowanych w eTwinning. Celem szkolenia jest podniesienie jakości realizowanych projektów eTwinning oraz wspomaganie działań Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie wzrostu kompetencji informatycznych, szczególnie w zakresie programowania (kodowania) i zagadnień pokrewnych.

Info KO w Lublinie

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się