Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 17.02.2017
Dariusz Kiszczak

Letnie stypendia dla nauczycieli na uniwersytecie katolickim w Louvain-la-Neuve

Walonia-Bruksela Ambasada Belgii W Warszawie i ORE zapraszają romanistów do udziału w szkoleniu, które odbędzie się na Uniwersytecie w Louvain-la-Neuve w Belgii od 24 lipca 2017 (z możliwością zakwaterowania od 23 lipca) do 11 sierpnia 2017 (z możliwością wyjazdu 12 sierpnia). Termin zgłoszeń mija 29 marca br.

Szkolenie przeznaczone jest dla romanistów lub osób dopiero rozpoczynających pracę w charakterze nauczyciela języka francuskiego (znajomość języka francuskiego na minimalnym poziomie B2, według ESOKJ). Celem szkolenia w Belgii jest doskonalenie znajomości języka francuskiego oraz dydaktyki nauczania FLE. 

Kandydaci proszeni są o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego w języku francuskim i przesłanie go jak najszybciej w formie skanu na mail: anna.susek@ore.edu.pl, a następnie o przesłanie pocztą oryginału dokumentu na adres:

Anna Susek
Zespół Kompetencji Językowych i Wiedzy o Kulturze
Wydział Rozwoju Kompetencji Kluczowych
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Aleje Ujazdowskie 28
00-478 Warszawa

Formularz nie jest ważny bez Deklaracji opracowania minimum dwóch konspektów zajęć i oświadczenia przeniesienia prawautorskich oraz Oświadczenia o udostępnieniu danych. Stypendia zostaną przyznane po zebraniu się komisji złożonej z przedstawiciela ORE oraz Delegatury Rządów Wspólnoty Francuskiej Belgii Regionu Walonii.

Więcej informacji ORE

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się