Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

Data publikacji 15.02.2017
Dariusz Kiszczak

Konkurs historyczny 'Rodzinna historia'

Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie,we współpracy z Instytutem Historii UMCS, Instytutem Pamięci Narodowej oddział Lublin oraz Muzeum Martyrologii 'Pod Zegarem', zaprasza młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną 'z naszego miasta i regionu' do udziału w konkursie historycznym.Konkurs polega na przesłaniu do organizatora w terminie określonym w harmonogramie pracy pisemnej (reportaż, wywiad rzeka, lub inna forma literacka) lub multimedialnej (prezentacja multimedialna lub film). Inspiracją do przygotowania prac mają być stare zdjęcia bądź inne pamiątki rodzinne, które łączą się z prawdziwymi wydarzeniami historycznymi z lat 1939 (od wybuchu II wojny światowej) do wyborów czerwcowych 1989 r.

Zgłoszenie  do konkursu polega na przesłaniu do organizatora w terminie do dnia  6 marca 2017 r. formularza zgłoszeniowego i  pracy konkursowej w formie elektronicznej na adres rodzinnahistoria@gmail.com oraz w formie wydruku lub na nośniku elektronicznym (dotyczy prac multimedialnych)

na adres: Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin z dopiskiem 'Rodzinna historia'.

Objętość pracy pisemnej nie powinna przekraczać 8 stron formatu A4 wydrukowanych standardową czcionką 12-punktową przy pojedynczej interlinii. Do pracy można dołączyć dodatkowe materiały w formie fotografii, kopi dokumentów itp. W przypadku prac multimedialnych (prezentacja) – max. 25 slajdów, a film 20 minut.

Więcej informacji na stronach ZSE

Bookmark and Share
Drukuj
pdf
Poleć stronę
Wstecz
Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się