Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

 • Konferencja 'Wychowanie do przedsiębiorczości'

  Bezpłatna konferencja dla dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i psychologów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Odbędzie się 19 grudnia br. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (byłym Gimnazjum nr 1) im. ks. Stanisława Konarskiego, przy ul. Kunickiego 116 w Lublinie. Termin zgłoszenia na konferencję do 15.12. br.

 • Konferencja Naukowo-Szkoleniowa 'Terapia logopedyczna. Strategie - metody - techniki'

  Naukowe Koło Logopedów i Audiologów UMCS serdecznie zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej 'Terapia logopedyczna. Strategie - metody - techniki', która odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2018 roku na Wydziale Humanistycznym UMCS w Lublinie.

 • Książka 'Szkoła Laboratorium. Od działań autorskich do pedagogii źródeł'

  Książka autorstwa Profesora Aleksandra Nalaskowskiego 'Szkoła Laboratorium. Od działań autorskich do pedagogii źródeł'. Publikacja Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, w nakładzie tysiąca egzemplarzy. Do dystrybucji przeznaczonych zostało 750 egzemplarzy.

 • Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Jacka Kaczmarskiego dla szkół ponadgimnazjalnych

  Krakowskie Centrum Młodzieży zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VIII Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego 'Nic się nie kończy prostym tak lub nie'. Termin nadsyłania prac do do 15 lutego 2018 r.

 • Lektury szkolne na portalu Lektury.gov.pl

  Lektury.gov.pl to bezpłatny dostęp do cyfrowych zasobów edukacyjnych i kulturowych. Lektury szkolne można pobierać przez Internet i słuchać ich wersji audio lub czytać w dowolnym momencie za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej.

 • Projekt 'Sportbonus Dzieciom'

  Projekt 'Sportbonus Dzieciom' pod honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Celem projektu jest wsparcie sportowych aktywności dzieci i młodzieży. Szkoła, drużyna, grupa sportowa, które przystąpią do akcji mogą pozyskać dodatkowe środki finansowe, otrzymać sprzęt sportowy, dofinansowanie na zimowisko, bezpłatną licencję na aplikację mobilną umożliwiającą zarządzanie drużyną oraz spotkać się z polskimi olimpijczykami przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi!

 • Wojewódzki konkurs 'Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112'

  Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie z okazji Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 ogłasza konkurs 'Odpowiedzialne korzystanie z numeru alarmowego 112' dla uczniów szkół podstawowych (klasy 4-7) i gimnazjów z terenu województwa lubelskiego. Prace konkursowe powinny wpłynąć do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w terminie do 10.01.2018.

 • Konkurs dla nauczycieli na scenariusz zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem TIK

  MEN zaprasza nauczycieli do udziału w konkursie 'Nauczyciel - Innowator' na scenariusz zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem TIK oraz pomocy dydaktycznych określonych w rządowym programie rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – 'Aktywna tablica'.

 • 'Bliżej pszczół' II Ogólnopolski konkurs wiedzy ekologicznej

  Konkurs adresowany jest do uczniów wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kraju. Termin zgłoszeń do udziału w konkursie upływa 20 grudnia br. Finał Ogólnopolskiego konkursu 'Bliżej pszczół' odbędzie się na KUL Jana Pawła II w dniach 22-23 marca 2018 r.

 • Cykl wykładów otwartych z astrofizyki UMCS

  Prof. dr hab. Krzysztof Murawski i prof. dr hab. Marek Rogatko (Katedra Fizyki Teoretycznej - Zakład Astrofizyki i Teorii Grawitacji Instytutu Fizyki UMCS) zapraszają wszystkich zainteresowanych na cykl otwartych wykładów z astrofizyki - 23.11.2017-25.01.2018.

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się