Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Nowości

 • Konferencja. Edukacja plenerowa - atrakcyjność lekcji wychowania fizycznego w szkole

  XII Międzynarodowa Konferencja Metodyczno-Naukowa 'Nie zamykajcie się w halach sportowych'. Edukacja plenerowa – szansą na podniesienie atrakcyjności lekcji wychowania fizycznego we współczesnej szkole. Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej i Latvijas Sporta Pedagogijas Akademija w Rydze zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego do udziału w konferencji., która odbędzie się 25.05. br. w Filia AWF w Białej Podlaskiej, Regionalny Ośrodek Badań i Rozwoju ul. Akademicka 2, Akademickie Centrum Profilaktyki Zdrowotnej i Rehabilitacji, ul. S. Marusarza 8.

 • XII Międzyszkolny Dwujęzyczny Konkurs Recytatorski

  Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowych do udziału w Konkursie

 • Dzień Ziemi i Ogólnopolski Dzień Geografa UMCS 2018

  Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej wraz z Wydziałem Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w dniu 20 kwietnia 2018 r. już po raz jedenasty organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi oraz jubileuszowe, dziesiąte obchody Ogólnopolskiego Dnia Geografa.

 • 'Za kratą są zielone drzewa' - pokaz filmu o Grażynie Chrostowskiej

  Muzeum Martyrologii 'Pod Zegarem'- oddział Muzeum Lubelskiego serdecznie zaprasza na pokazy filmu dokumentalnego 'Za kratą są zielone drzewa' fabularyzowany dokument o lubelskiej poetce Grażynie Chrostowskiej, patronce lubelskich szkół.

 • 'Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…'
  9 edycja konkursu dla młodzieży szkolnej

  Pamięć.pl portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej zaprasza uczniów siódmych klas szkoły podstawowej, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym pamięci o ofiarach zbrodni katyńskiej. Nagrodą w konkursie jest zagraniczny wyjazd edukacyjny. Termin nadsyłania prac do 30 kwietnia br.

 • 'Zawodowy Strzał w 10' informator o zawodach i szkołach województwa lubelskiego 2018/19

  Kuratorium Oświaty w Lublinie, w ramach kampanii informacyjno- promocyjnej 'Zawodowy Strzał w 10' przygotowało informator o zawodach i szkołach województwa lubelskiego, w których realizowane jest kształcenie zawodowe. Informacje w nim zebrane pozwolą rodzicom i podopiecznym na zaplanowanie i dokonanie właściwego wyboru dalszej ścieżki kształcenia po ukończeniu przez uczniów szkoły gimnazjalnej.

 • Nowa antologia komiksów ekonomicznych

  Forum Obywatelskiego Rozwoju zaprasza nauczycieli przedmiotów ekonomicznych do zamówienia bezpłatnej antologii komiksów ekonomicznych. Tak jak w poprzednich edycjach, antologie w wersji drukowanej oraz płyty CD są bezpłatnie wysyłane nauczycielom w całej Polsce.

 • Seminarium polsko-niemieckie dla nauczycieli 'Edukacja w miejscach pamięci w Polsce i Niemczech'

  Gedenk- und Bildungsstätte Haus der Wannsee-Konferenz w Berlinie i Państwowe Muzeum na Majdanku zapraszają na polsko-niemieckie seminarium edukacyjne dla nauczycieli 'Edukacja w miejscach pamięci w Polsce i w Niemczech' 22-25 maja br. Państwowe Muzeum na Majdanku w Lublinie.

 • Godność ludzka – edukacja historyczno-obywatelska w miejscach pamięci dla nauczycieli

  Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) oraz Miejsce Pamięci 'Eutanazja' w Lüneburgu zapraszają nauczycieli z Polski i Niemiec do udziału w seminarium metodycznym z zakresu edukacji historyczno-obywatelskiej i pedagogiki miejsc pamięci, które odbędzie się od 28 listopada do 2 grudnia 2018 roku w Lüneburgu i Lohheide.

 • Konkurs plastyczny i fotograficzny im. Artura Tabora dla dzieci i młodzieży

  Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematem zdjęć oraz prac plastycznych są ptaki i ich świat. W konkursie przewidziane są nagrody w poszczególnych grupach wiekowych. Ostateczny termin przyjmowania prac 10.09.2018 r.

Wybierz Strony

Możesz skorzystać też z opcji:

Zakładanie nowego profilu

W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.


Rejestracja

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:

Zarejestruj nowy profil