Centrum LSCDN
WAI3
-
serwis mobilny
-
dodaj do ulubionych
-
mapa serwisu
Centrum LSCDN
Centrum LSCDN
BIP
Spotkania doradców z nauczycielami
Moodle
Centrum Wymiany Wiedzy
Lifelong Learning Programme
FMP
Grosik
Noclegi

Rok 2017

 • 10.04.2017
  Konferencja z podstawy programowej
  Konf PP #6

  Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z konferencji na temat wdrażania podstawy programowej z języków obcych, która odbyła się 5 kwietnia 2017 o godzinie 9:00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

 • 10.04.2017
  Konferencja Upowszechnianie czytelnictwa i rozwój kompetencji czytelniczych
  Konf biblio #7

  Konferencja odbyła się 5 kwietnia br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Jej organizatorzy: Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Lublinie. W konferencji uczestniczyli nauczyciele biblioteki szkolnej i przedmiotów humanistycznych (głównie nauczyciele języka polskiego), łącznie 150 osób. W programie prelekcje przedstawicieli prawie wszystkich poziomów edukacji: od uczelni wyższych (dwóch uniwersytetów lubelskich z jednostek badawczych specjalizujących się w metodyce nauczania języka polskiego), lubelskich wojewódzkich bibliotek, szkół ponadgimnazjalnych oraz lubelskich gimnazjów.

 • 28.04.2017
  Konferencja Z uczniem w świat wartości

  Dnia 27.04.2017 w LSCDN przy ul. Dominikańskiej 5 odbyła się konferencja będąca odpowiedzią na priorytety MEN w zakresie promowania wartości i kształtowania postaw.

 • 22.05.2017
  VIII Lubelski Turniej Chemiczny – etap okręgowy
  Konk_chemiczny #11

  Zdjęcia z eliminacji okręgowych VIII Turnieju Chemicznego, które odbyły się 16.05. 2016 r w LSCDN przy ulicy Dominikańskiej 5. W rozgrywkach uczestniczyło 9 drużyn z gimnazjów:

Możesz skorzystać też z opcji:
W celu zapisania się na kurs musisz się zalogować.

Przypomnij hasło
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta:
zarejestruj się